Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 9894 HC Diemen M8E2 10:30 11:00 uit -   info
  Veld 2A/B  
M8E2 9795 Alkmaarsche M.H.C. M8E4 08:00 08:30 WHC veld1  info
  Veld 1CD  
ME1 9654 HV Myra M6E6 30 09:00 10:00 uit -   info
MF1 8365 HIC MF5 30 08:00 09:00 uit -   info
J8E1 8728 HIC J8E1 30 09:15 10:15 uit -   info
JE1 8358 Alkmaarsche M.H.C. J6E1 08:00 08:30 WHC veld1  info
  Veld 1A  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 14026 Zandvoortsche Hockey Club MA1 12:35 13:05 WHC veld1  info
Fluiten: Jan Schouten (Heren Veteranen A) en Christiaan Swen (Heren Veteranen A)
MB1 15057 BHC Overbos MB3 45 12:00 13:15 uit -   info
MB2 14784 Hockeyclub AMVJ MB5 30 14:45 15:45 uit -   info
MC1 15928 HC Bloemendaal MC5 14:15 14:45 WHC veld1  info
Fluiten: Finnian Borst (Z-JA1) en Arthur de Leeuw
MC2 15935 Xenios MC6 35 13:25 14:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC3 15948 S.M.H.C. Magnus MC1 60 12:45 14:15 uit -   info
MD1 16851 WFHC Spire Spire (WFHC) MD1 09:15 09:45 WHC veld1  info
Fluiten: Annebeth Weerstra en Elyne Aalbersberg (MB1)
MD2 17680 HC Bloemendaal MD7 45 10:00 11:15 uit - Gras  info
JA1 12457 THC Hurley JA3 17:30 18:00 WHC veld1  info
Fluiten: Jeroen Brenninkmeijer (Heren Veteranen A) en Marc Schuurman (Dames/heren Trimhockey)
JC1 12981 MHC de Kikkers JC2 15:55 16:25 WHC veld1  info
Fluiten: Piet Apeldoorn (Z-JA1) en Sal Halbesma (Z-JA1)
JD1 13425 MHC Alliance JD4 10:55 11:25 WHC veld1  info
Fluiten: Marjolein van der Heide-Verheij (Dames/heren Trimhockey) en Carmen de Graaff (MA1)


Hoofdsponsor
Sponsoren
�SponsorKliks,
Agenda
23-11 Laatste wedstrijd veldcompetit
01-12 Zaalhockey Clinic
02-12 Start zaalhockeytrainingen
07-12 Start zaalcompetitie
10-12 Kluscommissie
14-01 Kluscommissie
08-02 Laatste competitieweekend zaal
  hele agenda
Vandaag jarig
Caspian Hintzen
Sophie Welsing
Hockey.nl