Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
JA1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Niels Klok Email
Trainer Joey Zoet Email
Coach Sophie Hamburger Email
Coach Peter Schoorl Email
Coach Rein Hintzen Email
Begeleider Manon Radecker Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 16653 A.M.H.C. Rood-Wit JA3
15:30 16:00 thuis WHC veld1
18 mei 16684 MHC de Kikkers JA2
17:00 17:30 thuis WHC veld1
25 mei 16721 MHC de Reigers JA2
40
14:20 15:30 uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JA3 11 30 10 0 1 67 19 0
2 Bloemendaal JA3 11 26 8 2 1 45 17 0
3 Reigers JA2 11 24 7 3 1 37 19 0
4 Zandvoort JA1 11 19 6 1 4 35 28 0
5 Waterland JA1 11 15 5 0 6 42 27 0
6 HBS JA3 11 9 3 0 8 18 64 0
7 Kikkers JA2 11 6 2 0 9 28 48 0
8 Alliance JA3 11 0 0 0 11 10 60 0

Uitslagenmatrix
  Bloemendaal JA3Reigers JA2Rood-Wit JA3Alliance JA3HBS JA3Kikkers JA2Zandvoort JA1Waterland JA1
Bloemendaal JA3   0-0 3-0 4-2 8-1 5-1 5-1
Reigers JA2 2-2   3-5 5-0 7-5 1-1
Rood-Wit JA3 6-2   6-0 13-0 5-2 5-2 7-2
Alliance JA3 1-6   0-4 2-3 2-5 0-8
HBS JA3 0-8 2-4 2-8   4-3 1-2 1-5
Kikkers JA2 1-3 1-7 6-1 2-3   2-5 2-6
Zandvoort JA1 2-5 1-4 2-5 8-2   3-0
Waterland JA1 2-3 1-2 5-0 11-0 1-4  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Alliance JA3 Reigers JA2 1-6 Definitief
.. Bloemendaal JA3 Waterland JA1 5-1 Definitief
.. Zandvoort JA1 Rood-Wit JA3 2-5 Definitief
.. Kikkers JA2 HBS JA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Reigers JA2 Zandvoort JA1 1-1 Definitief
.. Rood-Wit JA3 Kikkers JA2 5-2 Definitief
.. HBS JA3 Bloemendaal JA3 0-8 Definitief
.. Waterland JA1 Alliance JA3 5-0 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. HBS JA3 Waterland JA1 1-5 Definitief
.. Kikkers JA2 Reigers JA2 1-3 Definitief
.. Bloemendaal JA3 Rood-Wit JA3 3-0 Definitief
.. Zandvoort JA1 Alliance JA3 8-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Reigers JA2 Bloemendaal JA3 2-2 Definitief
.. Rood-Wit JA3 HBS JA3 13-0 Definitief
.. Waterland JA1 Zandvoort JA1 1-4 Definitief
.. Alliance JA3 Kikkers JA2 2-3 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Bloemendaal JA3 Alliance JA3 4-2 Definitief
.. Kikkers JA2 Zandvoort JA1 2-5 Definitief
.. Rood-Wit JA3 Waterland JA1 7-2 Definitief
.. HBS JA3 Reigers JA2 2-4 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Reigers JA2 Rood-Wit JA3 3-5 Definitief
.. Alliance JA3 HBS JA3 0-4 Definitief
.. Kikkers JA2 Waterland JA1 2-6 Definitief
.. Zandvoort JA1 Bloemendaal JA3 2-5 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Waterland JA1 Reigers JA2 1-2 Definitief
.. Bloemendaal JA3 Kikkers JA2 5-1 Definitief
.. HBS JA3 Zandvoort JA1 1-2 Definitief
.. Rood-Wit JA3 Alliance JA3 6-0 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Reigers JA2 Alliance JA3 5-0 Definitief
.. Rood-Wit JA3 Zandvoort JA1 5-2 Definitief
.. HBS JA3 Kikkers JA2 4-3 Definitief
.. Waterland JA1 Bloemendaal JA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Zandvoort JA1 Reigers JA2 1-4 Definitief
.. Kikkers JA2 Rood-Wit JA3 1-7 Definitief
.. Bloemendaal JA3 HBS JA3 8-1 Definitief
.. Alliance JA3 Waterland JA1 0-8 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Reigers JA2 Kikkers JA2 7-5 Definitief
.. Rood-Wit JA3 Bloemendaal JA3 6-2 Definitief
.. Waterland JA1 HBS JA3 11-0 Definitief
.. Alliance JA3 Zandvoort JA1 2-5 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Bloemendaal JA3 Reigers JA2 0-0 Definitief
.. Kikkers JA2 Alliance JA3 6-1 Definitief
.. HBS JA3 Rood-Wit JA3 2-8 Definitief
.. Zandvoort JA1 Waterland JA1 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Alliance JA3 Bloemendaal JA3 17:45 Sportparklaan
  Reigers JA2 HBS JA3 14:00 Sportp. Arnolduspark
  Waterland JA1 Rood-Wit JA3 16:00 Sportpark Markgouw
  Zandvoort JA1 Kikkers JA2 14:15 Sportpark Duintjesveld
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Bloemendaal JA3 Zandvoort JA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS JA3 Alliance JA3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Rood-Wit JA3 Reigers JA2 Marienweide
  Waterland JA1 Kikkers JA2 17:30 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Alliance JA3 Rood-Wit JA3 14:45 Sportparklaan
  Kikkers JA2 Bloemendaal JA3 17:45 Getsewoud-Noord
  Reigers JA2 Waterland JA1 15:30 Sportp. Arnolduspark
  Zandvoort JA1 HBS JA3 16:00 Sportpark Duintjesveld