Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MB1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Sil Sluiters Email
Trainer Sil Sluiters Email
Trainer Caspian Hintzen Email
Coach Caspian Hintzen Email
Begeleider Babette Schellekens Email
Begeleider Arlette Homan Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 33205 HMHC Saxenburg MB2
40
uit route
18 mei 33206 A.M.H.C. F.I.T. MB3
20
13:25 14:15 uit route
25 mei 33207 HV Myra MB4
thuis
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MB3 10 26 8 2 0 40 8 0
2 Saxenburg MB2 10 25 8 1 1 55 10 0
3 HIC MB3 10 16 5 1 4 43 15 0
4 Myra MB4 10 11 3 2 5 18 26 0
5 Waterland MB1 4 9 3 0 1 20 7 0
6 FIT MB3 10 9 2 3 5 15 24 0
7 Overbos MB4 10 8 2 2 6 15 37 0
8 Pinoké MB5 10 1 0 1 9 3 82 0

Uitslagenmatrix
  Hurley MB3Overbos MB4Pinoké MB5Saxenburg MB2Myra MB4FIT MB3HIC MB3Waterland MB1
Hurley MB3   6-1 3-0 3-1 4-2
Overbos MB4 1-1   7-0 0-7 2-1 1-7
Pinoké MB5 0-6   0-6 1-1 0-7 0-7
Saxenburg MB2 2-2 2-1 18-0   4-0 9-1
Myra MB4 0-5 9-1 3-1   1-1 3-2 1-2
FIT MB3 0-5 1-1 2-3 1-0   1-1
HIC MB3 3-0 17-1 1-4 8-0 1-0   1-2
Waterland MB1 1-5 10-0 1-1 2-1  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Xenios MB4 HIC MB3 0-10 Definitief
.. Hurley MB3 Overbos MB4 6-1 Definitief
.. Saxenburg MB2 Pinoké MB5 18-0 Definitief
.. Myra MB4 FIT MB3 1-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. FIT MB3 Hurley MB3 0-5 Definitief
.. HIC MB3 Myra MB4 8-0 Definitief
.. Pinoké MB5 Xenios MB4 6-1 Definitief
.. Overbos MB4 Saxenburg MB2 0-7 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Myra MB4 Pinoké MB5 3-1 Definitief
.. Saxenburg MB2 Hurley MB3 2-2 Definitief
.. Xenios MB4 Overbos MB4 0-4 Definitief
.. HIC MB3 FIT MB3 1-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Hurley MB3 Xenios MB4 10-0 Definitief
.. Overbos MB4 Myra MB4 2-1 Definitief
.. Pinoké MB5 HIC MB3 0-7 Definitief
.. FIT MB3 Saxenburg MB2 2-3 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Pinoké MB5 FIT MB3 0-7 Definitief
.. HIC MB3 Overbos MB4 3-0 Definitief
.. Waterland MB1 Saxenburg MB2 1-1 Definitief
.. Myra MB4 Hurley MB3 0-5 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Saxenburg MB2 Myra MB4 4-0 Definitief
.. Hurley MB3 HIC MB3 4-2 Definitief
.. Overbos MB4 Pinoké MB5 7-0 Definitief
.. Waterland MB1 FIT MB3 2-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. FIT MB3 Overbos MB4 1-1 Definitief
.. HIC MB3 Saxenburg MB2 1-4 Definitief
.. Pinoké MB5 Hurley MB3 0-6 Definitief
.. Myra MB4 Waterland MB1 1-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Overbos MB4 Hurley MB3 1-1 Definitief
.. Pinoké MB5 Saxenburg MB2 0-6 Definitief
.. FIT MB3 Myra MB4 1-0 Definitief
.. HIC MB3 Waterland MB1 1-2 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Waterland MB1 Pinoké MB5 10-0 Definitief
.. Myra MB4 HIC MB3 3-2 Definitief
.. Saxenburg MB2 Overbos MB4 2-1 Definitief
.. Hurley MB3 FIT MB3 3-1 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Pinoké MB5 Myra MB4 1-1 Definitief
.. FIT MB3 HIC MB3 1-1 Definitief
.. Overbos MB4 Waterland MB1 1-7 Definitief
.. Hurley MB3 Saxenburg MB2 3-0 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Myra MB4 Overbos MB4 9-1 Definitief
.. Saxenburg MB2 FIT MB3 9-1 Definitief
.. HIC MB3 Pinoké MB5 17-1 Definitief
.. Waterland MB1 Hurley MB3 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  FIT MB3 Pinoké MB5 14:15 Sportp. 'Kadoelen'
  Hurley MB3 Myra MB4 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Overbos MB4 HIC MB3 12:15 Van Loenenlaan
  Saxenburg MB2 Waterland MB1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 18 MEI 2019
  FIT MB3 Waterland MB1 14:15 Sportp. 'Kadoelen'
  HIC MB3 Hurley MB3 16:00 Escapade (HIC)
  Myra MB4 Saxenburg MB2 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké MB5 Overbos MB4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Hurley MB3 Pinoké MB5 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Overbos MB4 FIT MB3 14:00 Van Loenenlaan
  Saxenburg MB2 HIC MB3 Boerhaavelaan - Oost
  Waterland MB1 Myra MB4 Sportpark Markgouw