Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MC1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Edwin Van Eck Duymaer Van Twist Email
Trainer Laura van der Veen Email
Trainer Joey Zoet Email
Begeleider Cindy Stadt Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 39538 H.C. HISALIS MC3
14:00 14:30 thuis WHC veld1
18 mei 39637 MHC Castricum MC2
12:30 13:00 thuis WHC veld1
25 mei 39749 MHC Amstelveen MC2
30
11:00 12:00 uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MC2 7 17 5 2 0 20 6 0
2 AthenA MC3 7 13 4 1 2 27 11 0
3 Rood-Wit MC3 7 12 4 0 3 16 10 0
4 Amstelveen MC2 7 10 3 1 3 11 13 0
5 Waterland MC1 7 4 1 1 5 8 25 0
6 Hisalis MC3 7 4 1 1 5 6 23 0

Uitslagenmatrix
  Rood-Wit MC3Castricum MC2Amstelveen MC2AthenA MC3Hisalis MC3Waterland MC1
Rood-Wit MC3   1-0 5-1 3-2
Castricum MC2 1-0   6-1 4-0 3-0
Amstelveen MC2 2-1 1-2   3-0
AthenA MC3 2-2 1-2   7-0 9-0
Hisalis MC3 1-4 2-2 1-3   2-0
Waterland MC1 3-2 2-2 1-4  

Uitslagen
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Rood-Wit MC3 Amstelveen MC2 1-0 Definitief
.. Castricum MC2 Hisalis MC3 4-0 Definitief
.. AthenA MC3 Waterland MC1 9-0 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Hisalis MC3 AthenA MC3 1-3 Definitief
.. Amstelveen MC2 Castricum MC2 1-2 Definitief
.. Waterland MC1 Rood-Wit MC3 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. AthenA MC3 Amstelveen MC2 1-2 Definitief
.. Castricum MC2 Rood-Wit MC3 1-0 Definitief
.. Hisalis MC3 Waterland MC1 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Amstelveen MC2 Hisalis MC3 3-0 Definitief
.. Castricum MC2 Waterland MC1 3-0 Definitief
.. Rood-Wit MC3 AthenA MC3 5-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Waterland MC1 Amstelveen MC2 2-2 Definitief
.. Hisalis MC3 Rood-Wit MC3 1-4 Definitief
.. AthenA MC3 Castricum MC2 2-2 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Amstelveen MC2 Rood-Wit MC3 2-1 Definitief
.. Waterland MC1 AthenA MC3 1-4 Definitief
.. Hisalis MC3 Castricum MC2 2-2 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Rood-Wit MC3 Waterland MC1 3-2 Definitief
.. Castricum MC2 Amstelveen MC2 6-1 Definitief
.. AthenA MC3 Hisalis MC3 7-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Amstelveen MC2 AthenA MC3 13:30 Startbaan (Amstelveen)
  Rood-Wit MC3 Castricum MC2 Marienweide
  Waterland MC1 Hisalis MC3 14:30 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 18 MEI 2019
  AthenA MC3 Rood-Wit MC3 10:45 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis MC3 Amstelveen MC2 12:00 Sportp. 'Ter Specke'
  Waterland MC1 Castricum MC2 13:00 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Amstelveen MC2 Waterland MC1 12:00 Startbaan (Amstelveen)
  Castricum MC2 AthenA MC3 Sportp. Wouterland
  Rood-Wit MC3 Hisalis MC3 Marienweide