Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
18-06 Jongste Jeugd Slotdag KNHB
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MA1

Teamfoto


Teamondersteuning
Begeleider Marije Hamer Email
Coach Hereward Burgers Email
Coach Dennis de Graaff Email
Begeleider Mijntje Reurs Email

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 mei 17576 BHC Overbos MA2
45
14:15 15:30 uit route
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA2 13 36 12 0 1 74 14 0
2 Overbos MA2 14 27 9 0 5 55 38 0
3 Amsterdam MA3 13 22 7 1 5 33 34 0
4 Heerhugowaard MA1 13 19 6 1 6 34 33 0
5 Waterland MA1 14 19 6 1 7 39 47 0
6 FIT MA2 13 18 6 0 7 27 26 0
7 Haarlem MA2 13 11 4 2 7 21 52 3
8 AthenA MA4 13 1 0 1 12 19 58 0

Uitslagenmatrix
  Amsterdam MA3Haarlem MA2Heerhugowaard MA1Overbos MA2FIT MA2Saxenburg MA2AthenA MA4Waterland MA1
Amsterdam MA3   5-0 4-3 3-4 0-2 0-6 4-1 3-1
Haarlem MA2 2-2   1-0 3-2 2-6 0-14 1-1 1-0
Heerhugowaard MA1 4-2 5-1   1-4 3-5 0-4 5-0 2-2
Overbos MA2 1-2 6-1 6-0   3-2 0-6 7-3
FIT MA2 0-1 1-3 1-3   4-2 1-0
Saxenburg MA2 9-2 5-2 3-2 1-0   5-1 5-0
AthenA MA4 1-3 1-4 4-9 1-4 2-4   1-2
Waterland MA1 1-5 5-4 2-4 6-4 4-0 1-10 9-3  

Uitslagen
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
.. Overbos MA2 Amsterdam MA3 1-2 Definitief
.. Heerhugowaard MA1 Haarlem MA2 5-1 Definitief
.. Saxenburg MA2 Waterland MA1 5-0 Definitief
.. AthenA MA4 FIT MA2 1-4 Definitief
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
.. FIT MA2 Overbos MA2 1-3 Definitief
.. Haarlem MA2 AthenA MA4 1-1 Definitief
.. Waterland MA1 Heerhugowaard MA1 2-4 Definitief
.. Amsterdam MA3 Saxenburg MA2 0-6 Definitief
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
.. Overbos MA2 AthenA MA4 7-3 Definitief
.. Waterland MA1 Haarlem MA2 5-4 Definitief
.. Saxenburg MA2 FIT MA2 1-0 Definitief
.. Heerhugowaard MA1 Amsterdam MA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
.. AthenA MA4 Saxenburg MA2 2-4 Definitief
.. Amsterdam MA3 Waterland MA1 3-1 Definitief
.. FIT MA2 Heerhugowaard MA1 1-3 Definitief
.. Haarlem MA2 Overbos MA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
.. Amsterdam MA3 Haarlem MA2 5-0 Definitief
.. Waterland MA1 FIT MA2 4-0 Definitief
.. Heerhugowaard MA1 AthenA MA4 5-0 Definitief
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
.. Saxenburg MA2 Overbos MA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 5 MAART 2022
.. Saxenburg MA2 Haarlem MA2 5-2 Definitief
.. Overbos MA2 Heerhugowaard MA1 6-0 Definitief
.. FIT MA2 Amsterdam MA3 0-1 Definitief
.. AthenA MA4 Waterland MA1 1-2 Definitief
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. Heerhugowaard MA1 Saxenburg MA2 0-4 Definitief
.. Amsterdam MA3 AthenA MA4 4-1 Definitief
.. Waterland MA1 Overbos MA2 6-4 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. FIT MA2 AthenA MA4 1-0 Definitief
.. Haarlem MA2 Heerhugowaard MA1 1-0 Definitief
.. Waterland MA1 Saxenburg MA2 1-10 Definitief
.. Amsterdam MA3 Overbos MA2 3-4 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. Heerhugowaard MA1 Waterland MA1 2-2 Definitief
.. Overbos MA2 FIT MA2 3-2 Definitief
.. Saxenburg MA2 Amsterdam MA3 9-2 Definitief
.. AthenA MA4 Haarlem MA2 1-3 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. AthenA MA4 Overbos MA2 4-9 Definitief
.. Haarlem MA2 Waterland MA1 1-0 Definitief
.. Amsterdam MA3 Heerhugowaard MA1 4-3 Definitief
.. FIT MA2 Saxenburg MA2 4-2 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Heerhugowaard MA1 FIT MA2 3-5 Definitief
.. Overbos MA2 Haarlem MA2 6-1 Definitief
.. Saxenburg MA2 AthenA MA4 5-1 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Haarlem MA2 FIT MA2 2-6 Definitief
WOENSDAG 20 APRIL 2022
.. Waterland MA1 Amsterdam MA3 1-5 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. AthenA MA4 Heerhugowaard MA1 1-4 Definitief
.. Overbos MA2 Saxenburg MA2 0-6 Definitief
.. Haarlem MA2 Amsterdam MA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. Haarlem MA2 Saxenburg MA2 0-14 Definitief
.. Waterland MA1 AthenA MA4 9-3 Definitief
.. Amsterdam MA3 FIT MA2 0-2 Definitief
.. Heerhugowaard MA1 Overbos MA2 1-4 Definitief
VRIJDAG 20 MEI 2022
.. FIT MA2 Waterland MA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 21 MEI 2022
.. Saxenburg MA2 Heerhugowaard MA1 1-0 Definitief
.. Overbos MA2 Waterland MA1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 MEI 2022
  AthenA MA4 Amsterdam MA3 17:40 Oost Watergraafsmeer
  FIT MA2 Haarlem MA2 17:15 Sportp. 'Kadoelen'