Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
18-06 Jongste Jeugd Slotdag KNHB
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MB2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Annerieke Vonk Email
Begeleider Elien Rogaar Email
Trainer Dennis de Graaff Email
Trainer Mijntje Reurs Email
Coach Alex Brouwer Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 mei 38306 WFHC Hoorn (WFHC) MB3
14:15 14:45 thuis WHC veld1
11 jun 38301 Hockeyclub AMVJ MB4
30
10:00 11:00 uit route
   Let op wedstrijd wordt gespeeld op de Ringvaartdijk 21 op veld 3.  
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MB4 9 17 5 2 2 22 17 0
2 Pinoké MB5 8 13 4 1 3 26 21 0
3 Bloemendaal MB6 7 13 4 1 2 19 14 0
4 Waterland MB2 8 12 4 0 4 23 27 0
5 Abcoude MB2 9 7 2 1 6 14 23 0
6 Hoorn (WFHC) MB3 7 6 1 3 3 16 18 0

Uitslagenmatrix
  Abcoude MB2Bloemendaal MB6Pinoké MB5Hoorn (WFHC) MB3AMVJ MB4Waterland MB2
Abcoude MB2   2-1 4-2 2-2 2-4
Bloemendaal MB6   2-1 5-2 4-0
Pinoké MB5 3-1   6-3 1-3 6-3
Hoorn (WFHC) MB3 3-0 2-2   3-3 1-2
AMVJ MB4 2-1 3-0 1-1 3-2  
Waterland MB2 3-1 4-5 4-6 3-2  

Uitslagen
ZATERDAG 5 MAART 2022
.. Abcoude MB2 Pinoké MB5 4-2 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Waterland MB2 4-0 Definitief
.. AMVJ MB4 Hoorn (WFHC) MB3 3-2 Definitief
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. Pinoké MB5 AMVJ MB4 1-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MB3 Bloemendaal MB6 2-2 Definitief
.. Waterland MB2 Abcoude MB2 3-1 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. Waterland MB2 Pinoké MB5 4-6 Definitief
.. Abcoude MB2 Hoorn (WFHC) MB3 2-2 Definitief
.. Bloemendaal MB6 AMVJ MB4 5-2 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. AMVJ MB4 Abcoude MB2 2-1 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Pinoké MB5 2-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MB3 Waterland MB2 1-2 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. Pinoké MB5 Hoorn (WFHC) MB3 6-3 Definitief
.. Abcoude MB2 Bloemendaal MB6 2-1 Definitief
.. Waterland MB2 AMVJ MB4 3-2 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Waterland MB2 Bloemendaal MB6 4-5 Definitief
.. Pinoké MB5 Abcoude MB2 3-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MB3 AMVJ MB4 3-3 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. Abcoude MB2 Waterland MB2 2-4 Definitief
.. AMVJ MB4 Pinoké MB5 1-1 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. AMVJ MB4 Bloemendaal MB6 3-0 Definitief
.. Pinoké MB5 Waterland MB2 6-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MB3 Abcoude MB2 3-0 Definitief
ZATERDAG 21 MEI 2022
.. Abcoude MB2 AMVJ MB4 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 MEI 2022
  Waterland MB2 Hoorn (WFHC) MB3 14:45 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 28 MEI 2022
  Bloemendaal MB6 Hoorn (WFHC) MB3 14:15 Sportp. Aelbertsbergweg
ZATERDAG 4 JUNI 2022
  Pinoké MB5 Bloemendaal MB6 10:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  AMVJ MB4 Waterland MB2 11:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Bloemendaal MB6 Abcoude MB2 14:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MB3 Pinoké MB5 12:55 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)