Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
18-06 Jongste Jeugd Slotdag KNHB
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MD1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Olivier Penn Email
Trainer Channah de Graaff Email
Trainer Dennis de Graaff Email
Begeleider Margot Quaegebeur-de Bruijn Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 mei 40300 HC Bloemendaal MD6
11:00 11:30 thuis WHC veld1
11 jun 40280 MHC Bennebroek MD5
45
09:05 10:20 uit route
   Let op Tijdswijziging  
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MD1 9 25 8 1 0 48 5 0
2 Bennebroek MD5 9 16 5 1 3 41 17 0
3 Bloemendaal MD6 9 14 4 2 3 25 12 0
4 Myra MD6 9 13 4 1 4 25 26 0
5 AthenA MD5 9 6 2 0 7 9 50 0
6 Kikkers MD4 9 4 1 1 7 5 43 0

Uitslagenmatrix
  Bloemendaal MD6Kikkers MD4AthenA MD5Myra MD6Bennebroek MD5Waterland MD1
Bloemendaal MD6   4-0 6-0 2-3 0-4
Kikkers MD4 0-0   3-1 0-9 0-5
AthenA MD5 0-6 2-0   2-5 0-10
Myra MD6 3-2   4-4 0-6
Bennebroek MD5 1-4 8-1 9-0 1-2  
Waterland MD1 7-0 8-1 4-2 3-1  

Uitslagen
ZATERDAG 5 MAART 2022
.. Bloemendaal MD6 AthenA MD5 6-0 Definitief
.. Kikkers MD4 Bennebroek MD5 0-9 Definitief
.. Myra MD6 Waterland MD1 0-6 Definitief
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. AthenA MD5 Myra MD6 3-1 Definitief
.. Bennebroek MD5 Bloemendaal MD6 1-4 Definitief
.. Waterland MD1 Kikkers MD4 7-0 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. Myra MD6 Bennebroek MD5 4-4 Definitief
.. AthenA MD5 Waterland MD1 0-10 Definitief
.. Bloemendaal MD6 Kikkers MD4 4-0 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. Kikkers MD4 Myra MD6 3-1 Definitief
.. Bennebroek MD5 AthenA MD5 9-0 Definitief
.. Bloemendaal MD6 Waterland MD1 0-4 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. AthenA MD5 Kikkers MD4 2-0 Definitief
.. Myra MD6 Bloemendaal MD6 3-2 Definitief
.. Waterland MD1 Bennebroek MD5 3-1 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Bennebroek MD5 Kikkers MD4 8-1 Definitief
.. Waterland MD1 Myra MD6 4-2 Definitief
.. AthenA MD5 Bloemendaal MD6 0-6 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. AthenA MD5 Myra MD6 2-5 Definitief
.. Bloemendaal MD6 Bennebroek MD5 2-3 Definitief
.. Kikkers MD4 Waterland MD1 0-5 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. Kikkers MD4 Bloemendaal MD6 0-0 Definitief
.. Bennebroek MD5 Myra MD6 1-2 Definitief
.. Waterland MD1 AthenA MD5 8-1 Definitief
ZATERDAG 21 MEI 2022
.. AthenA MD5 Bennebroek MD5 1-5 Definitief
.. Myra MD6 Kikkers MD4 7-1 Definitief
.. Waterland MD1 Bloemendaal MD6 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  Bennebroek MD5 Waterland MD1 10:20 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal MD6 Myra MD6 10:20 Sportp. Aelbertsbergweg
  Kikkers MD4 AthenA MD5 11:50 Getsewoud-Noord