Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
de agenda is leeg
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Jonge dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Dennis de Graaff Email
Begeleider Fleur Schmidt Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 10856 MHC Uitgeest DJ3
35
13:55 15:00 uit route
7 nov 10942 Alkmaarsche M.H.C. DJ1
thuis
14 nov 11250 HIC DJ6
30
uit route
21 nov 11402 MHC Bennebroek DJ2
thuis
28 nov 11631 K.H.C. Strawberries DJ2
40
11:35 12:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar DJ1 4 8 2 2 0 11 5 0
2 Uitgeest DJ3 4 7 2 1 1 11 9 0
3 HIC DJ6 4 6 2 0 2 12 17 0
4 Bennebroek DJ2 4 4 1 1 2 11 10 0
5 Strawberries DJ2 4 2 0 2 2 7 11 0

Uitslagenmatrix
  Bennebroek DJ2HIC DJ6Strawberries DJ2Alkmaar DJ1Uitgeest DJ3
Bennebroek DJ2   9-3
HIC DJ6   4-2 1-5
Strawberries DJ2 2-2   1-1 2-4
Alkmaar DJ1 2-0   3-3
Uitgeest DJ3 3-0 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Bennebroek DJ2 HIC DJ6 9-3 Definitief
.. Strawberries DJ2 Alkmaar DJ1 1-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HIC DJ6 Strawberries DJ2 4-2 Definitief
.. Uitgeest DJ3 Bennebroek DJ2 3-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Strawberries DJ2 Bennebroek DJ2 2-2 Definitief
.. Alkmaar DJ1 Uitgeest DJ3 3-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. HIC DJ6 Alkmaar DJ1 1-5 Definitief
.. Strawberries DJ2 Uitgeest DJ3 2-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Alkmaar DJ1 Bennebroek DJ2 2-0 Definitief
.. Uitgeest DJ3 HIC DJ6 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Alkmaar DJ1 Strawberries DJ2 10:15 Gemeentesportpark
  HIC DJ6 Bennebroek DJ2 15:15 Escapade (HIC)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Bennebroek DJ2 Uitgeest DJ3 12:45 Rottegat Heemskerklaan
  Strawberries DJ2 HIC DJ6 14:45 sportp. Schoonenberg
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Bennebroek DJ2 Strawberries DJ2 10:30 Rottegat Heemskerklaan
  Uitgeest DJ3 Alkmaar DJ1 15:00 Sportp. 'De Koog'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Alkmaar DJ1 HIC DJ6 Gemeentesportpark
  Uitgeest DJ3 Strawberries DJ2 14:35 Sportp. 'De Koog'
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Bennebroek DJ2 Alkmaar DJ1 12:45 Rottegat Heemskerklaan
  HIC DJ6 Uitgeest DJ3 13:00 Escapade (HIC)