Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
de agenda is leeg
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
MC1-zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Hidde Weerstra Email
Manager Jan Maarten Kruyt Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 28453 K.H.C. Strawberries MC2
0
10:55 11:25 thuis Spil, Sporthal 't
  Spil, Sporthal 't
't Spil 12
1141SC MONNICKENDAM
hal: Veld 1
 
29 jan 28448 MHC Uitgeest MC1
0
09:15 09:45 thuis Spil, Sporthal 't
  Spil, Sporthal 't
't Spil 12
1141SC MONNICKENDAM
hal: Veld 1
 
12 feb 28366 Hockeyclub AMVJ MC4
0
11:00 11:30 uit Tweesprong, De
  Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
 
12 feb 28356 Hockey Vereniging Abcoude MC3
0
10:10 10:40 uit Tweesprong, De
  Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MC3 2 6 2 0 0 6 4 0
2 Overbos MC2 2 3 1 0 1 4 1 0
3 Waterland MC1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 AMVJ MC4 2 3 1 0 1 1 2 0
5 Uitgeest MC1 2 3 1 0 1 2 4 0
6 Strawberries MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit MC4 2 0 0 0 2 7 9 0

Uitslagenmatrix
  Strawberries MC2Rood-Wit MC4Uitgeest MC1Abcoude MC3AMVJ MC4Overbos MC2Waterland MC1
Strawberries MC2  
Rood-Wit MC4   4-5
Uitgeest MC1  
Abcoude MC3 4-3  
AMVJ MC4 0-2  
Overbos MC2 4-0 0-1  
Waterland MC1 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Overbos MC2 AMVJ MC4 0-1 Definitief
.. Overbos MC2 Uitgeest MC1 4-0 Definitief
.. AMVJ MC4 Uitgeest MC1 0-2 Definitief
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Waterland MC1 Abcoude MC3 1-2 Definitief
.. Rood-Wit MC4 Waterland MC1 4-5 Definitief
.. Abcoude MC3 Rood-Wit MC4 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  AMVJ MC4 Rood-Wit MC4 14:55 Waterlelie, Sportcentrum De
  AMVJ MC4 Overbos MC2 13:15 Waterlelie, Sportcentrum De
  Overbos MC2 Rood-Wit MC4 14:05 Waterlelie, Sportcentrum De
  Strawberries MC2 Uitgeest MC1 10:35 Spil, Sporthal 't
  Waterland MC1 Strawberries MC2 11:25 Spil, Sporthal 't
  Waterland MC1 Uitgeest MC1 9:45 Spil, Sporthal 't
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Abcoude MC3 Overbos MC2 13:25 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Abcoude MC3 Uitgeest MC1 12:35 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Rood-Wit MC4 AMVJ MC4 13:55 Spectrum, sporthal
  Strawberries MC2 AMVJ MC4 13:05 Spectrum, sporthal
  Strawberries MC2 Rood-Wit MC4 12:15 Spectrum, sporthal
  Uitgeest MC1 Overbos MC2 11:45 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  AMVJ MC4 Abcoude MC3 9:50 Tweesprong, De
  AMVJ MC4 Waterland MC1 11:30 Tweesprong, De
  Abcoude MC3 Waterland MC1 10:40 Tweesprong, De
  Rood-Wit MC4 Strawberries MC2 14:45 Waterakkers, Sporthal
  Rood-Wit MC4 Uitgeest MC1 16:25 Waterakkers, Sporthal
  Uitgeest MC1 Strawberries MC2 15:35 Waterakkers, Sporthal