Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jongste Jeugd 
  F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JE1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  ME1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  ME2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Z-M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal HD 11 28 9 1 1 45 16
2 Overbos HA 11 26 8 2 1 40 14
3 Gooische HC 11 22 7 1 3 26 20
4 Pinoké HB 11 22 6 4 1 31 14
5 Gooische HD 11 20 6 2 3 30 21
6 AthenA HB 11 20 6 2 3 24 20
7 Bloemendaal HF 11 13 4 1 6 17 24
8 Hurley HB 11 12 4 0 7 16 22
9 Abcoude HA 11 10 3 1 7 27 43
10 Waterland HA 11 10 3 1 7 27 45
11 Qui Vive HA 11 5 1 2 8 22 41
12 Pinoké HC 11 1 0 1 10 16 41
  Veteranen 1e klasse 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam DJ11 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam DJ10 0 0 0 0 0 0 0
3 AMVJ DJ5 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC DJ6 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos DJ3 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers DJ3 0 0 0 0 0 0 0
7 Reigers DJ2 0 0 0 0 0 0 0
8 Waterland DJ1 0 0 0 0 0 0 0
  Jong 5e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal JA3 4 10 3 1 0 18 3
2 Rood-Wit JA3 4 9 3 0 1 23 7
3 Reigers JA2 4 8 2 2 0 12 5
4 Zandvoort JA1 4 7 2 1 1 15 9
5 Waterland JA1 4 6 2 0 2 12 10
6 Kikkers JA2 4 3 1 0 3 8 13
7 HBS JA3 4 3 1 0 3 4 28
8 Alliance JA3 4 0 0 0 4 5 22
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JB2 3 9 3 0 0 12 7
2 Waterland JB1 4 7 2 1 1 17 11
3 Alkmaar JB3 4 6 2 0 2 19 15
4 Qui Vive JB2 3 6 2 0 1 10 7
5 Rood-Wit JB4 3 3 1 0 2 6 6
6 VVV JB1 3 3 1 0 2 6 16
7 AMVJ JB2 4 1 0 1 3 5 13
8 Bloemendaal JB4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar JC3 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem JC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley JC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra JC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos JC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit JC6 0 0 0 0 0 0 0
7 Waterland JC1 0 0 0 0 0 0 0
8 Xenios JC4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC JD3 0 0 0 0 0 0 0
3 IJburg JD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Waterland JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Xenios JD4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard MA2 4 10 3 1 0 9 5
2 Reigers MA4 4 7 2 1 1 17 9
3 Bloemendaal MA4 4 7 2 1 1 16 9
4 Hermes MA2 4 7 2 1 1 13 13
5 Castricum MA3 4 6 2 0 2 13 8
6 Waterland MA1 4 4 1 1 2 5 8
7 Pinoké MA5 4 2 0 2 2 11 14
8 Hoorn (WFHC) MA4 4 1 0 1 3 9 27
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Saxenburg MB2 4 10 3 1 0 30 4
2 HIC MB3 3 9 3 0 0 16 0
3 Hurley MB3 3 7 2 1 0 13 3
4 Myra MB4 4 4 1 1 2 5 12
5 Overbos MB4 3 3 1 0 2 3 14
6 FIT MB3 4 1 0 1 3 3 10
7 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0
8 Pinoké MB5 3 0 0 0 3 1 28
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios MB5 4 12 4 0 0 24 4
2 Waterland MB2 4 9 3 0 1 18 3
3 HIC MB6 4 7 2 1 1 5 4
4 Amsterdam MB7 4 6 2 0 2 8 14
5 FIT MB6 4 4 1 1 2 7 8
6 Hoorn (WFHC) MB4 4 4 1 1 2 12 17
7 Kraaien MB3 4 4 1 1 2 1 6
8 Westerpark MB5 4 0 0 0 4 4 23
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amstelveen MC2 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 Castricum MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Hisalis MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MC8 0 0 0 0 0 0 0
2 Kraaien MC4 0 0 0 0 0 0 0
3 Mijdrecht MC3 0 0 0 0 0 0 0
4 Saxenburg MC7 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV MC5 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC2 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MC7 0 0 0 0 0 0 0
2 Amstelveen MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley MC6 0 0 0 0 0 0 0
5 Mijdrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC3 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MD9 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MD5 0 0 0 0 0 0 0
3 Amstelveen MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD5 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MD1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 IJburg MD7 0 0 0 0 0 0 0
3 Mijdrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Qui Vive MD3 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD7 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MD2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Z-JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zandvoort JA1 10 30 10 0 0 54 16
2 Amsterdam JA3 10 21 7 0 3 39 26
3 Waterland JA1 10 17 5 2 3 36 38
4 AthenA JA3 10 8 2 2 6 22 31
5 Pinoké JA4 9 4 1 1 7 16 41
6 Kikkers JA2 9 3 0 3 6 20 35
  1e klasse 
  Z-JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT JB1 12 34 11 1 0 64 10
2 Purmerend JB1 12 20 6 2 4 31 22
3 Kraaien JB1 12 18 6 0 6 27 33
4 Amsterdam JB4 12 16 5 1 6 24 39
5 AthenA JB4 12 13 4 1 7 25 42
6 Hoorn (WFHC) JB2 12 12 3 3 6 28 31
7 Waterland JB1 12 7 1 4 7 27 49
  2e klasse 
  Z-JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waterland JC1 12 24 8 0 4 74 34
2 Kikkers JC3 12 24 7 3 2 47 26
3 Amsterdam JC6 12 22 7 1 4 35 37
4 AthenA JC5 12 19 6 1 5 37 39
5 Xenios JC4 12 18 6 0 6 42 52
6 Hurley JC5 12 8 2 2 8 32 56
7 IJburg JC4 12 7 2 1 9 27 50
  2e klasse 
  Z-JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam JD3 12 33 11 0 1 77 13
2 AthenA JD5 12 28 9 1 2 58 32
3 Hurley JD6 12 18 5 3 4 41 40
4 Westerpark JD3 12 16 4 4 4 37 30
5 Abcoude JD4 12 11 3 2 7 31 59
6 Pinoké JD6 12 8 2 2 8 35 68
7 Waterland JD1 12 5 1 2 9 23 60
  3e klasse 
  Z-MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers MA2 12 29 9 2 1 49 20
2 Abcoude MA3 12 25 8 1 3 40 23
3 IJburg MA5 12 24 8 0 4 44 35
4 HIC MA4 12 13 4 1 7 40 32
5 Myra MA3 12 13 4 1 7 29 40
6 Hurley MA5 12 13 4 1 7 25 48
7 Waterland MA1 12 6 2 0 10 19 48
  3e klasse 
  Z-MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MB2 12 31 10 1 1 56 23
2 AthenA MB4 12 25 8 1 3 45 19
3 FIT MB3 12 22 7 1 4 35 31
4 Amsterdam MB5 12 16 5 1 6 44 53
5 Waterland MB1 11 13 3 4 4 25 24
6 Westerpark MB2 12 8 2 2 8 26 45
7 IJburg MB4 11 3 1 0 10 24 60
  3e klasse 
  Z-MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MB6 12 36 12 0 0 92 25
2 Purmerend MB4 12 23 7 2 3 62 32
3 AthenA MB7 12 21 7 0 5 46 33
4 Westerpark MB4 12 14 3 5 4 28 37
5 Hoorn (WFHC) MB4 12 13 4 1 7 39 58
6 FIT MB6 12 7 2 1 9 25 59
7 Waterland MB2 12 7 2 1 9 25 73
  4e klasse 
  Z-MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Purmerend MC2 12 31 10 1 1 46 12
2 Amsterdam MC4 12 28 9 1 2 65 24
3 Kraaien MC1 12 26 8 2 2 56 21
4 AthenA MC4 12 13 4 1 7 37 53
5 FIT MC2 12 12 4 0 8 34 46
6 IJburg MC4 12 7 2 1 9 22 63
7 Waterland MC1 12 5 1 2 9 20 61
  2e klasse 
  Z-MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers MC4 12 36 12 0 0 87 21
2 Reigers MC4 12 30 10 0 2 58 14
3 Alliance MC8 12 22 7 1 4 43 29
4 Amstelveen MC4 12 16 5 1 6 24 34
5 Xenios MC5 12 9 3 0 9 23 56
6 Kraaien MC4 11 9 3 0 8 25 60
7 Waterland MC2 11 0 0 0 11 12 58
  4e klasse 
  Z-MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zandvoort MC2 12 26 8 2 2 52 26
2 Rood-Wit MC6 12 24 7 3 2 53 27
3 HBS MC5 12 18 5 3 4 42 33
4 Castricum MC3 12 18 5 3 4 31 22
5 Waterland MC3 11 15 4 3 4 29 31
6 Haarlem MC7 12 11 3 2 7 30 40
7 Bloemendaal MC7 11 3 1 0 10 19 77
  4e klasse 
  Z-MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MD5 12 33 11 0 1 81 17
2 Saxenburg MD3 12 25 8 1 3 67 26
3 Xenios MD6 12 23 7 2 3 41 38
4 Waterland MD1 12 15 5 0 7 37 47
5 Kraaien MD3 12 15 5 0 7 30 49
6 Abcoude MD4 12 13 4 1 7 22 40
7 VVV MD4 12 0 0 0 12 18 79
  4e klasse 
  Z-MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers MD4 12 27 9 0 3 44 24
2 IJburg MD6 12 26 8 2 2 54 25
3 Bennebroek MD4 12 22 7 1 4 37 29
4 Waterland MD2 12 18 5 3 4 34 32
5 Alliance MD7 12 13 4 1 7 40 51
6 Reigers MD5 12 9 3 0 9 22 38
7 Myra MD4 12 7 2 1 9 23 55
  4e klasse