Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Zaalhockey 
  Z-Damesjong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht DJ2 6 15 5 0 1 40 10 0
2 Mijdrecht DJ1 4 12 4 0 0 26 4 0
3 Myra DJ3 6 9 3 0 3 12 17 0
4 Spire DJ1 6 7 2 1 3 13 23 0
5 HIC DJ4 6 7 2 1 3 11 21 0
6 Kikkers DJ4 4 3 1 0 3 9 21 0
7 Waterland DJ1 4 0 0 0 4 4 19 0
  Jong - 2e klasse 
  Z-J8E1 
    Niveau 4 
  Z-JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JA4 8 24 8 0 0 31 16 0
2 Purmerend JA1 6 13 4 1 1 36 10 0
3 Hurley JA3 8 13 4 1 3 30 31 0
4 Kikkers JA1 8 12 4 0 4 27 22 0
5 Waterland JA1 8 8 2 2 4 19 21 0
6 HIC JA3 8 4 1 1 6 21 40 0
7 Westerpark JA2 8 4 1 1 6 13 37 0
  1e klasse 
  Z-JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort JC1 8 15 5 0 3 34 30 0
2 Mijdrecht JC1 4 12 4 0 0 39 15 0
3 Terriërs JC12 6 12 4 0 2 28 19 0
4 Hermes JC1 6 9 3 0 3 15 18 0
5 Castricum JC1 6 7 2 1 3 13 15 0
6 Waterland JC1 6 4 1 1 4 13 32 0
7 Hoorn (WFHC) JC1 6 3 1 0 5 10 23 0
  1e klasse 
  Z-JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JD1 6 18 6 0 0 58 11 0
2 Myra JD3 6 15 5 0 1 39 13 0
3 Waterland JD1 6 7 2 1 3 17 22 0
4 Heerhugowaard JD1 4 4 1 1 2 5 10 0
5 Hoorn (WFHC) JD2 4 3 1 0 3 8 19 0
6 Amsterdam JD5 4 3 1 0 3 7 28 0
7 AMVJ JD2 6 3 1 0 5 6 37 0
  3e klasse 
  Z-MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MA4 10 26 8 2 0 41 18 0
2 IJburg MA3 8 12 3 3 2 21 19 0
3 FIT MA2 6 8 2 2 2 11 15 0
4 Pinoké MA4 5 3 0 3 2 9 14 0
5 Waterland MA1 7 3 0 3 4 13 20 0
6 Xenios MA3 4 1 0 1 3 6 15 0
  2e klasse 
  Z-MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB3 8 18 6 0 2 18 14 0
2 HIC MB4 8 17 5 2 1 26 18 0
3 Xenios MB3 8 14 4 2 2 43 30 0
4 Kikkers MB4 8 10 3 1 4 29 30 0
5 Kraaien MB3 8 10 3 1 4 19 20 0
6 Waterland MB1 6 4 1 1 4 17 27 0
7 FIT MB4 8 3 0 3 5 19 32 0
  3e klasse 
  Z-MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MB6 8 20 6 2 0 31 14 0
2 AthenA MB7 8 13 4 1 3 15 16 0
3 IJburg MB7 6 8 2 2 2 16 18 0
4 Waterland MB2 5 7 2 1 2 16 16 0
5 Rood-Wit MB8 6 7 1 4 1 14 11 0
6 FIT MB6 5 6 2 0 3 11 13 0
7 Xenios MB6 8 2 0 2 6 12 27 0
  5e klasse 
  Z-MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MC4 8 21 7 0 1 33 14 0
2 Waterland MC1 8 19 6 1 1 32 11 0
3 Rood-Wit MC6 10 18 6 0 4 41 19 0
4 Castricum MC3 8 9 3 0 5 20 18 0
5 Kraaien MC2 5 6 2 0 3 13 15 0
6 AthenA MC6 6 4 1 1 4 10 21 0
7 Magnus MC2 7 0 0 0 7 2 53 0
  3e klasse 
  Z-MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC4 8 24 8 0 0 49 12 0
2 Qui Vive MC3 6 12 4 0 2 28 14 0
3 Waterland MC2 8 12 4 0 4 21 17 0
4 Bloemendaal MC6 6 9 3 0 3 19 22 0
5 Xenios MC5 8 9 3 0 5 16 25 0
6 Alliance MC8 6 4 1 1 4 8 27 0
7 Pinoké MC6 6 1 0 1 5 7 31 0
  3e klasse 
  Z-MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MC4 8 18 6 0 2 22 11 0
2 Haarlem MC6 8 16 5 1 2 21 15 0
3 Strawberries MC4 8 15 4 3 1 25 13 0
4 Waterland MC3 8 13 4 1 3 19 18 0
5 Saxenburg MC6 10 12 4 0 6 19 24 0
6 FIT MC7 8 10 3 1 4 24 19 0
7 VVV MC5 10 3 1 0 9 14 44 0
  4e klasse 
  Z-MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MD1 8 20 6 2 0 30 13 0
2 AMVJ MD4 6 13 4 1 1 22 8 0
3 Alliance MD8 5 7 2 1 2 13 16 0
4 Rood-Wit MD6 5 6 2 0 3 13 17 0
5 Reigers MD3 6 5 1 2 3 10 15 0
6 VVV MD3 8 3 1 0 7 12 31 0
  3e klasse 
  Z-MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MD6 6 10 3 1 2 16 10 0
2 Waterland MD2 4 8 2 2 0 11 9 0
3 IJburg MD8 4 7 2 1 1 8 10 0
4 FIT MD6 4 6 2 0 2 20 13 0
5 Magnus MD1 5 3 1 0 4 20 28 0
6 VVV MD5 1 0 0 0 1 1 6 0
  5e klasse 
  Z-ME8 
    Niveau 4 
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    Niveau 4 
  JE1 
    Niveau 3 
  M8E1 
    Niveau 4 
  M8E2 
    Niveau 4 
  ME1 
    Niveau 4 
  MF1 
    Niveau 2 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké HB 11 28 9 1 1 46 17 0
2 Bloemendaal HD 11 25 7 4 0 45 20 0
3 Naarden HA 11 21 6 3 2 26 15 0
4 Rood-Wit HB 11 20 5 5 1 18 14 0
5 Terriërs HA 11 17 4 5 2 46 30 0
6 Hurley HB 11 14 4 2 5 24 30 0
7 HIC HA 11 13 4 1 6 29 48 0
8 AthenA HB 11 12 3 3 5 17 30 0
9 Gooische HD 11 9 2 3 6 22 31 0
10 Waterland HA 11 8 2 2 7 20 35 0
11 Gooische HF 11 8 2 2 7 18 35 0
12 Bloemendaal HF 11 7 2 1 8 24 30 0
  Veteranen 1e klasse 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg DJ1 10 26 8 2 0 43 3 0
2 Reigers DJ3 10 23 7 2 1 37 11 0
3 Hisalis DJ3 10 15 4 3 3 22 22 0
4 Waterland DJ1 10 11 3 2 5 18 16 0
5 Amsterdam DJ10 10 9 3 0 7 14 53 0
6 HBS DJ3 10 1 0 1 9 11 40 0
  Jong 5e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs JA2 5 15 5 0 0 23 14 0
2 Hurley JA3 5 12 4 0 1 27 18 0
3 FIT JA2 5 7 2 1 2 16 16 0
4 Waterland JA1 5 5 1 2 2 18 18 0
5 Abcoude JA2 5 4 1 1 3 17 18 0
6 Rood-Wit JA4 5 0 0 0 5 7 24 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC2 5 13 4 1 0 30 7 0
2 Rood-Wit JC4 5 11 3 2 0 21 8 0
3 Waterland JC1 5 10 3 1 1 20 12 0
4 Heerhugowaard JC1 5 6 2 0 3 19 20 0
5 AthenA JC4 5 3 1 0 4 12 26 0
6 HIC JC2 5 0 0 0 5 6 35 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort JD1 5 13 4 1 0 24 8 0
2 Hurley JD6 5 12 4 0 1 24 4 0
3 Waterland JD1 5 10 3 1 1 16 5 0
4 Alliance JD4 5 4 1 1 3 11 18 0
5 Abcoude JD3 5 4 1 1 3 6 18 0
6 VVV JD3 5 0 0 0 5 4 32 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MA1 5 13 4 1 0 21 10 0
2 Castricum MA3 5 13 4 1 0 19 8 0
3 HBS MA3 5 9 3 0 2 11 6 0
4 Waterland MA1 5 7 2 1 2 18 15 0
5 Pinoké MA5 5 7 2 1 2 7 10 0
6 FIT MA2 5 4 1 1 3 7 13 0
7 Bloemendaal MA4 5 2 0 2 3 9 17 0
8 Abcoude MA2 5 1 0 1 4 6 19 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MB3 5 13 4 1 0 19 3 0
2 Waterland MB1 5 12 4 0 1 25 4 0
3 Xenios MB4 5 7 2 1 2 9 16 0
4 Haarlem MB5 5 7 2 1 2 7 16 0
5 Uitgeest MB3 5 3 1 0 4 5 13 0
6 Qui Vive MB4 5 1 0 1 4 4 17 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MB2 5 13 4 1 0 29 8 0
2 Hisalis MB6 4 10 3 1 0 12 7 0
3 Haarlem MB7 4 7 2 1 1 7 5 0
4 Alkmaar MB7 5 7 2 1 2 9 11 0
5 Overbos MB7 4 6 2 0 2 11 14 0
6 Westerpark MB5 4 0 0 0 4 4 14 0
7 AMVJ MB5 4 0 0 0 4 5 18 0
  7e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MC4 5 11 3 2 0 14 9 0
2 Waterland MC1 5 8 2 2 1 13 6 0
3 Purmerend MC3 5 7 2 1 2 10 9 0
4 FIT MC5 5 7 2 1 2 5 6 0
5 Saxenburg MC4 5 3 0 3 2 6 9 0
6 Bloemendaal MC5 5 3 0 3 2 5 14 0
  4e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC2 5 13 4 1 0 16 4 0
2 Heerhugowaard MC2 5 10 3 1 1 12 7 0
3 HBS MC6 5 8 2 2 1 13 14 0
4 Xenios MC6 5 5 1 2 2 11 14 0
5 Kraaien MC2 5 3 1 0 4 6 14 0
6 Pinoké MC7 5 2 0 2 3 9 14 0
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus MC1 5 13 4 1 0 23 1 0
2 Saxenburg MC7 5 8 2 2 1 10 7 0
3 Westerpark MC3 4 7 2 1 1 5 5 0
4 Waterland MC3 4 5 1 2 1 9 11 0
5 Amstelveen MC3 5 3 1 0 4 5 20 0
6 FIT MC7 5 2 0 2 3 6 14 0
  6e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MD2 5 11 3 2 0 12 5 0
2 Waterland MD1 5 10 3 1 1 13 8 0
3 AthenA MD4 5 10 3 1 1 13 10 0
4 AMVJ MD5 5 6 2 0 3 7 7 0
5 Spire MD1 5 6 2 0 3 11 16 0
6 Qui Vive MD4 5 0 0 0 5 4 14 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD7 5 15 5 0 0 40 5 0
2 Waterland MD2 5 10 3 1 1 15 7 0
3 Hurley MD6 5 2 0 2 3 8 30 0
4 FIT MD6 5 1 0 1 4 10 31 0
  5e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
�SponsorKliks,
Agenda
08-02 Laatste competitieweekend zaal
11-02 Kluscommissie
11-02 Bestuursvergadering
15-02 Voorjaarsvakantie
24-02 Start veld trainingen
29-02 Hervatting veldcompetiitie
10-03 Bestuursvergadering
  hele agenda
Vandaag jarig
Luuk van Rijn
Marc Schuurman
Hockey.nl