Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jongste Jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1    
  JF1 
    Niveau 1   
  M6E1 
    Niveau 1    
  MF1 
    Niveau 1     
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT H35A 6 15 5 0 1 23 4 0
2 HBS H35B 6 15 5 0 1 16 8 0
3 Bloemendaal H35D 6 11 3 2 1 23 10 0
4 AthenA H35B 6 11 3 2 1 17 12 0
5 Naarden H35A 6 11 3 2 1 12 10 0
6 Gooische H35D 6 9 2 3 1 11 9 0
7 Gooische H35F 6 7 2 1 3 10 10 0
8 Abcoude H35A 6 7 2 1 3 5 9 0
9 Bloemendaal H35F 6 7 2 1 3 11 20 0
10 Waterland H35A 6 3 1 0 5 11 29 0
11 Huizen H35B 6 2 0 2 4 5 12 0
12 Rood-Wit H35B 6 2 0 2 4 4 15 0
  1e klasse 35+ 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar DJ1 4 8 2 2 0 11 5 0
2 Uitgeest DJ3 4 7 2 1 1 11 9 0
3 HIC DJ6 4 6 2 0 2 12 17 0
4 Bennebroek DJ2 4 4 1 1 2 11 10 0
5 Strawberries DJ2 4 2 0 2 2 7 11 0
  5e klasse 
Junioren 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heerhugowaard MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Waterland MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbos MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spire MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Strawberries MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bennebroek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reigers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoorn (WFHC) MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Qui Vive MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waterland MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pinoké MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Strawberries MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waterland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spaarndam MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waterland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Diemen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Qui Vive MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse