Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Zaalhockey 
  Z-Damesjong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht DJ1 10 30 10 0 0 92 7 0
2 Mijdrecht DJ2 10 24 8 0 2 65 15 0
3 Spire DJ1 12 22 7 1 4 41 33 0
4 Myra DJ3 10 13 4 1 5 21 33 0
5 Kikkers DJ4 10 10 3 1 6 18 64 0
6 HIC DJ4 10 7 2 1 7 16 54 0
7 Waterland DJ1 10 0 0 0 10 7 54 0
  Jong - 2e klasse 
  Z-J8E1 
    Niveau 4 
  Z-JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JA4 12 33 11 0 1 51 26 0
2 Purmerend JA1 12 31 10 1 1 60 25 0
3 Hurley JA3 12 16 5 1 6 44 55 0
4 Kikkers JA1 12 15 5 0 7 39 39 0
5 Waterland JA1 12 14 4 2 6 36 35 0
6 HIC JA3 12 8 2 2 8 39 58 0
7 Westerpark JA2 12 5 1 2 9 21 52 0
  1e klasse 
  Z-JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JC1 12 36 12 0 0 107 31 0
2 Terriërs JC12 12 22 7 1 4 59 39 0
3 Zandvoort JC1 10 21 7 0 3 44 38 0
4 Hermes JC1 10 12 4 0 6 22 50 0
5 Castricum JC1 12 11 3 2 7 35 47 0
6 Waterland JC1 10 10 3 1 6 28 52 0
7 Hoorn (WFHC) JC1 12 3 1 0 11 22 60 0
  1e klasse 
  Z-JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JD1 10 28 9 1 0 100 18 0
2 Myra JD3 10 24 8 0 2 72 25 0
3 Waterland JD1 12 23 7 2 3 50 38 0
4 Hoorn (WFHC) JD2 10 10 3 1 6 28 44 0
5 Amsterdam JD5 10 10 3 1 6 29 57 0
6 Heerhugowaard JD1 10 7 2 1 7 15 61 0
7 AMVJ JD2 10 3 1 0 9 11 62 0
  3e klasse 
  Z-MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MA4 10 26 8 2 0 41 18 0
2 FIT MA2 10 17 5 2 3 23 20 0
3 IJburg MA3 10 12 3 3 4 24 28 0
4 Pinoké MA4 10 12 3 3 4 20 25 0
5 Waterland MA1 10 9 2 3 5 20 25 0
6 Xenios MA3 10 7 2 1 7 17 29 0
  2e klasse 
  Z-MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB3 12 30 10 0 2 33 21 0
2 Xenios MB3 12 23 7 2 3 71 42 0
3 Kikkers MB4 12 22 7 1 4 50 42 0
4 HIC MB4 12 20 6 2 4 39 37 0
5 Kraaien MB3 12 16 5 1 6 35 35 0
6 FIT MB4 12 6 1 3 8 34 53 0
7 Waterland MB1 12 4 1 1 10 31 63 0
  3e klasse 
  Z-MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB7 12 25 8 1 3 33 24 0
2 Reigers MB6 10 24 7 3 0 37 15 0
3 FIT MB6 10 15 5 0 5 28 25 0
4 Rood-Wit MB8 10 14 3 5 2 25 18 0
5 IJburg MB7 10 11 3 2 5 27 37 0
6 Waterland MB2 10 7 2 1 7 26 42 0
7 Xenios MB6 10 5 1 2 7 22 37 0
  5e klasse 
  Z-MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MC4 12 28 9 1 2 43 23 0
2 Waterland MC1 12 23 7 2 3 40 19 0
3 Rood-Wit MC6 12 19 6 1 5 47 27 0
4 AthenA MC6 12 19 6 1 5 32 33 0
5 Castricum MC3 12 16 5 1 6 40 29 0
6 Kraaien MC2 11 12 4 0 7 28 32 0
7 Magnus MC2 11 3 1 0 10 5 72 0
  3e klasse 
  Z-MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC4 10 27 9 0 1 63 17 0
2 Qui Vive MC3 10 24 8 0 2 46 17 0
3 Waterland MC2 10 15 5 0 5 24 20 0
4 Bloemendaal MC6 10 15 5 0 5 31 34 0
5 Xenios MC5 12 14 4 2 6 27 41 0
6 Pinoké MC6 10 5 1 2 7 17 45 0
7 Alliance MC8 10 5 1 2 7 17 51 0
  3e klasse 
  Z-MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MC4 12 27 9 0 3 37 18 0
2 Strawberries MC4 12 27 8 3 1 51 15 0
3 Haarlem MC6 12 22 7 1 4 30 28 0
4 Saxenburg MC6 12 15 5 0 7 24 35 0
5 FIT MC7 12 14 4 2 6 33 34 0
6 Waterland MC3 12 14 4 2 6 26 33 0
7 VVV MC5 12 3 1 0 11 16 54 0
  4e klasse 
  Z-MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MD1 8 20 6 2 0 30 13 0
2 AMVJ MD4 10 17 5 2 3 36 24 0
3 Alliance MD8 9 15 4 3 2 33 28 0
4 Rood-Wit MD6 9 12 4 0 5 22 29 0
5 Reigers MD3 10 9 2 3 5 17 26 0
6 VVV MD3 10 6 2 0 8 18 36 0
  3e klasse 
  Z-MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MD6 10 20 6 2 2 31 14 0
2 IJburg MD8 8 14 4 2 2 17 23 0
3 Waterland MD2 9 11 4 2 3 29 32 3
4 FIT MD6 8 9 3 0 5 30 27 0
5 VVV MD5 7 8 2 2 3 22 22 0
6 Magnus MD1 8 6 2 0 6 25 36 0
  5e klasse 
  Z-ME8 
    Niveau 4 
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    Niveau 4 
  JE1 
    Niveau 4 
  M8E1 
    Niveau 4 
  M8E2 
    Niveau 4 
  ME1 
    Niveau 5 
  ME2 
    Niveau 5 
  MF1 
    Niveau 2 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké HB 11 28 9 1 1 46 17 0
2 Bloemendaal HD 11 25 7 4 0 45 20 0
3 Naarden HA 11 21 6 3 2 26 15 0
4 Rood-Wit HB 11 20 5 5 1 18 14 0
5 Terriërs HA 11 17 4 5 2 46 30 0
6 Hurley HB 11 14 4 2 5 24 30 0
7 HIC HA 11 13 4 1 6 29 48 0
8 AthenA HB 11 12 3 3 5 17 30 0
9 Gooische HD 11 9 2 3 6 22 31 0
10 Waterland HA 11 8 2 2 7 20 35 0
11 Gooische HF 11 8 2 2 7 18 35 0
12 Bloemendaal HF 11 7 2 1 8 24 30 0
  Veteranen 1e klasse 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DJ8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA DJ6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reigers DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Jong 5e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs JA2 5 15 5 0 0 23 14 0
2 Hurley JA3 5 12 4 0 1 27 18 0
3 FIT JA2 5 7 2 1 2 16 16 0
4 Waterland JA1 5 5 1 2 2 18 18 0
5 Abcoude JA2 5 4 1 1 3 17 18 0
6 Rood-Wit JA4 5 0 0 0 5 7 24 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerhugowaard JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJburg JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Purmerend JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reigers JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood-Wit JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waterland JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hisalis JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoorn (WFHC) JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kraaien JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MA1 5 13 4 1 0 21 10 0
2 Castricum MA3 5 13 4 1 0 19 8 0
3 HBS MA3 5 9 3 0 2 11 6 0
4 Waterland MA1 5 7 2 1 2 18 15 0
5 Pinoké MA5 5 7 2 1 2 7 10 0
6 FIT MA2 5 4 1 1 3 7 13 0
7 Bloemendaal MA4 5 2 0 2 3 9 17 0
8 Abcoude MA2 5 1 0 1 4 6 19 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magnus MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Purmerend MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reigers MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spaarndam MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmerend MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hisalis MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hisalis MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pinoké MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Strawberries MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terriërs MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uitgeest MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VVV MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waterland MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse